چشم انداز سایت “ایران انکو”

سلام ؛

در این صفحه هر آنچه که جهت شناخت و نحوه ارتباط با سایت ایران انکو است را تقدیم شما کردیم.

پیشگیری ، کنترل و درمان سرطان نیاز به همراهی همه ما دارد . ما معتقدیم هر کسی با هر سطح توانمندی و استعداد می تواند در این امر سهیم باشد.

سرطان یک استثناء نیست !

یک معضل بزرگ قرن بیست و یکم است. ما با تلفیق آنچه که طی سالیان دراز در بالین آموختیم با دانش روز این سایت را اداره می کنیم.

از شما دعوت میکنیم با گنجینه احساس ، خرد و اشتیاق همکاری جمعی ، به ما بپیوندید.

سپاس

علیرضافرید خمامی

 

 

 

مرامنامه

مرامنامه

۱٫ سایت ایران انکو (IRANONCO.COM) ، سایتی آموزشی بدون گرایش سیاسی و جناحی پیرامون آموزش عمومی و تخصصی سرطان می باشد.

۲٫ مخاطبین سایت عموم افراد جامعه ، بیماران سرطانی ، مراقبین و همراهان بیماران سرطانی ، گروه ها و شاخه های مختلف پزشکی و پیراپزشکی می باشند.

۳٫ کلیه مطالب سایت از منابع معتبر و علمی اقتباس می شود.

۴٫ تلاش می شود محتویات سایت ضمن اعتبار علمی ، بومی سازی شده ، منطبق با فرهنگ اصیل ایرانی فراهم گردد.

۵٫ هر گونه جستجوی منافع مادی از مخاطبین حقیقی سایت به هر طریقی ممنوع است.

۶٫ تامین بودجه جاری وارتقاء سایت از طریق فروش محصولات و تبلیغات مرتبط با حوزه سرطان بلامانع است.

۷٫ دریافت کمک نقدی و غیر نقدی با هدف ریشه کنی سرطان در جامعه بلامانع است.

۸٫ سایت ایران انکو همواره آمده است ، بدون چشمداشت مادی و دخالت مستقیم ، به مشتاقان عرصه کمک رسانی در زمینه سرطان راهنمایی رایگان تقدیم نماید.

۹٫ سایت ایران انکو ، به هیچ عنوان مطالب سایر سایتهای ایرانی را کپی نمی نماید و این کار را بسیار غیر اخلاقی و قبیح می داند.

۱۰٫ سایت ایران انکو معتقد است با دانش و عمل خردمندانه و جمعی ، سرطان قابل ریشه کنی است و بدین منظور تلاش می کند با اطلاع رسانی هدفمند تمام اقشار جامعه را همراه خود نماید.

۱۱٫ استفاده از مطالب سایت ایران انکو در مجلات ، سایتها و مجامع علمی با درج نام سایت و لینک مربوطه و اجازه ایمیلی (Iranonco@Gmail.com) امکانپذیر است.

روشهای ارتباط با ما

روشهای ارتباط با ما

با ثبت ایملتان در این قسمت ما هر بار که مطلب جدیدی به سایت اضافه کنیم به شما اطلاع خواهیم داد:

[wysija_form id=”3″]

با کلیک بر روی دکمه تماس با ما ، می توانید بطور مستقیم سوالاتتان را از ما بپرسید:
تماس با ما

اینم آدرس کانال تلگرام ما:

https://telegram.me/Iranonco

 

رویکردهای نوین مراقبتی درسرطان

قابل توجه همکاران محترم پرستاری انکولوژی با هدف ارتقاء سطح دانش نظری و عملی همکاران پرستار شاغل بخش های انکولوژی، انجمن علمی پرستاری ایران ، اولین سمپوزیوم علمی ” رویکردهای نوین مراقبتی درسرطان” را با برخورداری از حضور اساتیدصاحب نظر خارجی و داخلی در تاریخ ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۵و کارگاه آموزشی ” ایمنی در مراقبت های شیمی درمانی” در ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ...

ادامه مطلب »

مرام نامه سایت ایران انکو

۱. سایت ایران انکو (IRANONCO.COM) ، سایتی آموزشی بدون گرایش سیاسی و جناحی پیرامون آموزش عمومی و تخصصی سرطان می باشد. ۲. مخاطبین سایت عموم افراد جامعه ، بیماران سرطانی ، مراقبین و همراهان بیماران سرطانی ، گروه ها و شاخه های مختلف پزشکی و پیراپزشکی می باشند. ۳. کلیه مطالب سایت از منابع معتبر و علمی اقتباس می شود. ...

ادامه مطلب »

شرایط ارسال مقاله و رفرنس نویسی

ارسال مقاله

شرایط ارسال مقاله: ۱- مقاله ها باید قبلاً در نشریه یا سایت دیگری منتشر نشده و یا همزمان برای  سایر نشریات و سایت ها ارسال نشده باشد. ۲- منابع مقالات باید از کتب علمی ، سایت های معتبر یا نتایج تحقیقات معتبر اقتباس شده باشد. ۳- ترجمه محض پذیرفته نمی شود ، مگر اینکه مطلب جدید باشد. ۴- صحت و ...

ادامه مطلب »

عمو فرید

عمو فرید

به نام پروردگار مهربان بر سر آنم که گر ز دست برآید دست به کاری زنم که غصه سر آید سلام ؛ سالهاست دغدغه این دارم که پلی باشم بین دانش و تجربه برای گذر بیماران سرطانی از جاده تندرستی. سالهاست دغدغه این دارم تا سایه ای بگسترانم از آرامش و تدبیر برای تن های رنجور و دلهای نگران. تارنمای ...

ادامه مطلب »